Bell na Ekiden

      13 maja 2017 r. cztery firmowe drużyny Bell wzięły udział w trzynastej edycji maratonu sztafet Ekiden. Zawodnicy każdej drużyny, składającej się z 6 osób mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu na trasie w Parku Szczęśliwickim. Pierwszy zawodnik pokonywał odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km – w sumie 42,195 km. Najlepsza z naszych drużyn z czasem 3:18:05 zajęła 99 miejsce na 706 startujących drużyn, a w Mistrzostwach Sztafet Firmowych zajęła 27 miejsce na 247 sztafet.
    Nasza firma już po raz piąty wzięła udział w Ekidenie – z każdym rokiem w biegu udział bierze coraz więcej naszych zawodników, początkowo wystawiliśmy jedną drużynę, a w tym roku udział wzięły cztery sześcioosobowe zespoły. 3 godziny 18 minut – to rezultat, który pozwolił jednej, najlepszej z naszych drużyn uplasować się, po raz pierwszy w historii naszych startów, w pierwszej setce klasyfikacji generalnej.
Udany start to nie tylko zasługa indywidualnych przygotowań, ale też pracy zespołowej i odpowiedniego dopingu, fantastycznej atmosfery i pogody. Udział w maratonie był nie tylko dobrą okazją do propagowania zdrowego trybu życia, ale też promocji Bell. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w biegach i gorąco dopingowali zawodników!