Recycling

instructions

Bell – Because we care!

Kiedy tworzymy piękno, pamiętamy o naszej planecie. Dlatego podejmujemy konsekwentne działania w celu opracowania i wdrożenia naszej strategii ekologicznej odpowiedzialności. Odkryj dziesięć kroków, które podejmujemy codziennie, aby zmniejszyć wpływ marki Bell na środowisko i sprawdź instrukcje dotyczące recyklingu, aby przyczynić się do naszego wspólnego celu!

W Bell doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze działania mają wpływ na Ziemię i na to, jak będzie wyglądało życie przyszłych pokoleń. Najbardziej inspirują nas nasi klienci – niezwykle świadome kobiety, które zmieniają swoje codzienne nawyki z szacunku dla naszej planety. Dziesięć kroków, które wprowadziliśmy, to tylko piękny początek. Nieustannie dążymy do jeszcze lepszej troski o to miejsce, w którym wszyscy żyjemy.

Pamiętaj, aby zużywać każdy kosmetyk do końca i umieszczać każdy element opakowania w odpowiednich pojemnikach do segregacji odpadów. Podczas zakupów online warto kupować większą ilość ulubionych kosmetyków na raz, co zmniejszy szkodliwy wpływ transportu i obniży ślad węglowy w środowisku. Małe kroki mają ogromne znaczenie. Czy jesteś gotowy/gotowa?

Aby ułatwić Ci recykling naszych opakowań kosmetyków, stworzyliśmy proste instrukcje, dzięki którym szybko i łatwo możesz pozbyć się zużytego produktu w przyjazny dla planety sposób.

To nie jest trudne!

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z instrukcjami recyklingu opakowań:

• Hypoallergenic Recycling

or

• Bell Recycling

i dowiedz się, jak możesz przyczynić się do ochrony środowiska.

W naszych instrukcjach każdy produkt jest podzielony

• na części, z których składa się opakowanie,

• oznaczenie materiału, z którego zostało wykonane,

• informacje na temat tego, do jakiego pojemnika powinno być wyrzucane.

Wierzymy, że nasze małe kroki przyniosą duże efekty.

Więc ruszaj do działania!

Klauzule informacyjne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony […]