O firmie

W Bell od lat produkujemy kosmetyki do makijażu. Nasze produkty zyskały uznanie dzięki wysokiej jakości i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Kosmetyki, które powstają w Bell spełniają najwyższe światowe standardy, a wszystko po to, żeby nasze konsumentki mogły cieszyć się produktami na jakie zasługują.

Zacznijmy od początku

Wszystko zaczęło się od jednej pomadki, która trafiła na rynek 35 lat temu. To sukcesowi właśnie tego produktu zawdzięczamy istnienie Bell. Przez lata wprowadziliśmy na rynek wiele kosmetyków do makijażu, ale jedno pozostało bez zmian – nasza kultowa pomadka wciąż cieszy się ogromną popularnością i trafia do kosmetyczek kolejnych pokoleń.

Bell podbija świat

Jakość Bell została doceniona nie tylko przez Polki. Nasze produkty pokochały już kobiety na 5 kontynentach. Jesteśmy dumni, że kosmetyki polskiej marki Bell pojawiają się na półkach sklepowych w ponad 61 krajach.

Zmieniamy się dla Ciebie

To, co wyróżnia Bell to oferowanie częstych nowości produktowych. W czasach szybko zmieniającyh się trendów chcemy być zawsze o krok do przodu. Śledzimy i wyznaczamy nowe kierunki, by zadowolić najbardziej wymagające konsumentki, które kochają makijaż i pragną być zawsze na czasie.
Kluczem do sukcesu naszych produktów jest ich jakość. Formuły kosmetyków Bell są stale udoskonalane. W laboratoriach najnowszej generacji nasi eksperci opracowują produkty, które spełniają oczekiwania nowoczesnych kobiet.

 

 

Jednym z efektów takiej pracy jest wprowadzona przez nas, pierwsza w Polsce linia hipoalergicznych kosmetyków kolorowych Bell HYPOAllergenic.
Dziś seria Bell HYPOAllergenic jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych na rynku.

Przystępna cena i wysoka jakość

W Bell zależy nam na tym, aby każda kobieta mogła korzystać z najlepszych kosmetyków do makijażu. Dlatego tworzymy produkty wysokiej jakości, które dostępne są również w przystępnych cenach. Dzięki temu połączeniu, wszystkie możemy być Bell.